כח נדל״ן התחדשות עירונית נוסדה בשנת 2017 על ידי אדיר קינן, במטרה ליזום ולבצע פרויקטים של בנייה והתחדשות עירונית בדגש על ערי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, שכונות מצוקה מוחלשות ומתחמים מורכבים שיזמי הנדל"ן הקיימים לא העניקו להם פתרון ולא היו מעוניינים להיכנס אליהן.

עם השנים צברה כח נדל"ן התחדשות עירונית ניסיון רב באיתור מתחמים בעלי פוטנציאל לא ממומש ומציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים להיתכנות תמ"א 38/2, פינוי בינוי והתחדשות עירונית ובעזרת אנשי מקצוע מובילים – עורכי דין, אדריכלים ומהנדסים מהשורה הראשונה של משק הנדל"ן הישראלי, יחד עם קשרים מקצועיים בוועדות התכנון השונות ובשלטון המקומי הוציא מספר רב של פרויקטים מן הכח אל הפועל – בשלבים שונים של ביצוע.

אדיר קינן, מנכ"ל ובעלים

את כח נדל"ן ייסד אדיר קינן לאחר שכיהן כבעלים ומנכ"ל של סוכנות ביטוח ופיננסים שם צבר ניסיון רב בתחומי שוק ההון והשקעות לא סחירות עבור לקוחות "פמילי אופיס" (ניהול הון עבור משפחות המאיון העליון), כשבמסגרת זו ניהל וביצע עסקאות השקעה במאות מיליוני שקלים בישראל וברחבי העולם ומשם התפתח לתחום יזמות הנדל"ן, בדגש על התחדשות עירונית. קינן נולד בעיר לוד, ובה הוא מתגורר עד היום מתוך אמונה בעיר, בתושביה ובחשיבות של חיזוקה והמשך פיתוחה כעיר מרכזית בישראל, וזאת על אף האתגרים הייחודים לעיר. קינן נחשב לסמכות מקצועית בתחום ההתחדשות העירונית בישראל ומשתתף בפורומים שונים המייעצים לבכירי המשק והממשל בתחום הנדל"ן, קידום חקיקה והסרת חסמים בהתחדשות עירונית בישראל.

משרד עו"ד
אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'
+
עו"ד ישי איציקוביץ ואליהו דהן
מייצגים את כח נדל"ן ומנהלים עבור החברה את התחום המשפטי לרבות ליווי בהסכמים מול שותפים ובעלי דירות, ספקים וייצוג החברה מול גופי התכנון והרגולטורים.
לוקר שמעון שמאים
ליווי כלכלי שמאי בפרויקטים להתחדשות עירונית ובדיקות כדאיות כלכלית לפרויקטים וייצוג בפני ועדות מקומיות ומחוזיות.
+
יוני צ'רניאבסקי שמאות מקרקעין
ניתוח כלכליות בתוכניות התחדשות עירונית ופינוי בינוי מהשלב הראשון ועד לאישור התוכנית.

אדריכלי הפרויקטים שמקדמת החברה הם:

 HQ אדריכלים
+
משרד רוזיו אדריכלים

את מערך הדוברות והפרסום בחברה מוביל אביחי טבק, בעל ניסיון עיתונאי של 12 שנים בתחום התקשורת והדיגיטל בדגש עם עולמות הדיגטל, הסושיאל מדיה והעיתונות הכתובה.

הנכס החשוב והמשפיע ביותר על היתכנות והתפתחות פרויקטים בהתחדשות עירונית הם הדיירים, השותפים שלנו המתגוררים במתחם ויישארו לגור בו גם לאחר שדרוג השכונה וסיום הבניה.
את תחום ליווי הדיירים בפרויקטים שיוזמת כח נדל"ן מנהלים ורד סרור וארז ביאר מ"בית סלע".

הקבוצה שהוקמה בשנת 2017 מובילה, נכון להיום, את בנייתן של מעל 4,500 יח"ד במסגרת מספר פרויקטים של התחדשות עירונית, ומחזיקה בצבר עסקאות בעלות של למעלה מ-3 מיליארד ₪. מלבד הדיירים, השותפים שלנו במיזמים השונים הן החברות הגדולות והמובילות במשק ובהן חברת אשדר מקבוצת אשטרום, סופרין אחזקות, ICR מבית קנדה ישראל (לשעבר מנרב), גרסטנפלד חברה לבנייה ועוד. ׳כח נדל״ן׳ מקדמת בימים אלו פרויקטים נוספים שנמצאים בשלבים כאלו ואחרים, בסדרי גודל של אלפי יח״ד דיור ומסחר בערים מתחדשות ופריפריה חברתית

דילוג לתוכן